Aviva oferta-2

AVIVAEB w mediach społecznościowych IDEA KOMUNIKACJI to przekaz, który niesie ze sobą nasza codzienna obe - pdf za darmo

8 downloads 40128 Views 2MB Size

Recommend Stories

Story Transcript


AVIVA

EB w mediach społecznościowych

IDEA KOMUNIKACJI to przekaz, który niesie ze sobą nasza codzienna obecność w social mediach. To komunikat, który zapamiętują fani i wartości, z którymi utożsamiają Avivę.

IDEA KOMUNIKACJI GALAKTYKA MOŻLIWOŚCI

IDEA KOMUNIKACJI GALAKTYKA MOŻLIWOŚCI Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że Aviva to firma, która otwiera przed swoimi pracownikami całą galaktykę możliwości.

IDEA KOMUNIKACJI GALAKTYKA MOŻLIWOŚCI Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że Aviva to firma, która otwiera przed swoimi pracownikami całą galaktykę możliwości.

Wśród osób szukających zatrudnienia praca w Avivie kojarzona jest z trudną pracą agenta ubezpieczeniowego…

ZMIENIMY TO!

GALAKTYKA MOŻLIWOŚCI AVIVY Naszą misją jest zaprezentowanie całego spektrum możliwości jakie daje praca w Avivie. Pokazujemy firmę od środka i komunikujemy o korzyściach.

GALAKTYKA MOŻLIWOŚCI AVIVY Naszą misją jest zaprezentowanie całego spektrum możliwości jakie daje praca w Avivie. Pokazujemy firmę od środka i komunikujemy o korzyściach. Z jednej strony – piszemy o możliwościach rozwoju. Z drugiej strony – jesteśmy świadomi tego, że każdy pracownik potrzebuje chwili na chillout.

SOCIAL MEDIA Działamy na Facebooku i Instagramie, czyli w naturalnych przestrzeniach wymiany opinii, w których przebywa nasza grupa docelowa.

SOCIAL MEDIA Najważniejszą przestrzenią jest dla nas Facebook. To najpopularniejszy portal społecznościowy w Polsce. To tutaj najczęściej przebywa nasza grupa docelowa, tutaj dzieli się opiniami i wymienia doświadczeniami. Profil na Instagramie jest uzupełnieniem, służącym do dystrybucji contentu.

SOCIAL MEDIA NAZWA PROFILI: Aviva - droga do gwiazd

KATEGORIE TEMATYCZNE to tematy, wokół których orbitujemy podczas codziennej komunikacji. To różnorodne wpisy, które publikujemy na naszych profilach. Wszystkie mają jednak jeden cel – ukazanie całej galaktyki możliwości, którą oferuje praca w Avivie.

KATEGORIE TEMATYCZNE GALAKTYKA AVIVY

GWIEZDNA ZAŁOGA WZYWA

KOSMICZNY ROZWÓJ

NASZE GWIAZDY

GALAKTYKA HUMORU

KOSMICZNY CHILLOUT

GALAKTYKA AVIVY Newsy, ciekawostki, fakty i mity na temat pracy w Avivie. Pokazujemy firmę od środka, piszemy o organizowanych przez nią imprezach. Edukujemy na temat tego, że praca w Avivie to nie tylko sprzedawanie ubezpieczeń.

PRZYKŁADOWY WPIS

GWIEZDNA ZAŁOGA WZYWA Publikujemy ogłoszenia o pracę. Rekrutujemy do naszego gwiezdnego zespołu.

PRZYKŁADOWY WPIS

NASZE GWIAZDY Prezentujemy sylwetki osób pracujących w Avivie. Piszemy o tym, czym zajmują się w firmie, ale także o ich zainteresowaniach, charakterze, stylu bycia. Chwalimy się naszymi gwiazdami i pokazujemy światu najlepszy team pod Słońcem.

PRZYKŁADOWY WPIS

KOSMICZNY ROZWÓJ Komunikujemy o perspektywach rozwoju. Na przykładach przekonujemy do tego, że praca w Avivie to nieskończona galaktyka możliwości.

PRZYKŁADOWY WPIS

KOSMICZNY CHILLOUT Po pracy trzeba się wyluzować. To prawda stara jak świat. Rozumiemy to i akceptujemy. Pokazujemy jak chilloutują się nasi pracownicy.

PRZYKŁADOWY WPIS

GALAKTYKA HUMORU Poprawiamy humor i żartujemy z naszymi fanami. W końcu nie samą pracą człowiek żyje. A dobry humor to niezbędny składnik galaktyki Avivy.

PRZYKŁADOWY WPIS

WSZYSTKO ŁADNIE, PIĘKNIE… Ale kto to wszystko ogarnie???

RAFAŁ FERBER – założyciel „Mordoru na Domaniewskiej” i agencji Runaways. Odpowiedzialny za rozwój biznesu i kontakt z Klientem. Pasjonat i zwolennik nowych mediów. Doświadczenie zdobywał pracując w i dla dużych firm takich jak: Microsoft, Getin Noble Bank, Carrefour, DPD, Grupa Pracuj.

PAWEŁ JAROSZYŃSKI – odpowiedzialny za angażujące kanały społecznościowe i kreatywne aktywacje. 6 lat w branży, pracował jako content designer dla takich klientów jak: Colgate, Philips, PZU, Morliny, Hortex, Galapagos Films, Ibum.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!...

Life Enjoy

When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile

Get in touch

Social

© Copyright 2016 - 2019 AZPDF.PL - All rights reserved.